vse-slike-skupaj.png

Spoštovani,

V Zdravstvenem domu Koper vam zagotavljamo več oblik naročanja za  naše storitve in sicer:

• po pošti
  • po telefonu
  • osebno v ambulanti in
  • elektronsko.

Za tovrstno naročanje, bomo potrebovali naslednje podatke: ime in priimek in telefonsko številko.

Vaše sporočilo bo poslano preko varne povezave (SSL). Po sprejemu vašega naročila bo v roku 30 minut na vaš elektronski naslov poslano potrditveno sporočilo (mail). V kolikor potrditvenega sporočila ne dobite, preverite ali ste vpisali svoj točen poštni naslov (mail naslov). V primeru da ste prejeli potrditveno sporočilo, vam bomo odgovorili najkasneje v 3 delovnih dneh.

IZBERI AMBULANTO:

Dispanzer medicine dela prometa in športa Oskar Renko, dr.med., spec.med.dela prom.in športa 05 6647 346 ENOTA BONIFIKA
Dispanzer medicine dela prometa in športa Jadran Kleibencetl, dr.med.,spec.med.dela prom.in športa, kognitivno-vedenjski terapevt 05 6647 344 ENOTA BONIFIKA
Slika v bottom.PNG