Urnik

Zobozdravstvo odrasli Vasja Degrassi Bisaki
Ponedeljek: Torek: Sreda: Četrtek: Petek:
7:00 - 14:00 12:15 - 19:15 12:15 - 19:15 7:00 - 14:00 7:00 - 14:00

Opombe

Petek popoldan delajo zobozdravniki po razporedu koordinatorja.

Odmor za malico

Dopoldan: od 10:00 do 10:30
Popoldan: od 15:30 do 16:00

Čakalne dobe

Do 120 dni za zdravljenje zob in ustne votline, do 30 dni za zobnoprotetične storitve.

Naročanje

Zobozdravstvo odrasli Vasja Degrassi Bisaki

E-Naročanje

Elektronsko naročanje preko spletne strani https://www.zd-koper.si

Po pošti

Po pošti na naslov ZD KOPER, ZOBNA AMBULANTA Vasja Degrassi B., dr. dent. med., Dellavallejeva 3, 6000 KOPER

Telefonsko

Telefonsko naročanje poteka v okviru ordinacijskega časa in sicer najmanj 4 ure/dan na telefonsko številko 05/6647-267.

Ponedeljek: Torek: Sreda: Četrtek: Petek:
8:00 - 12:00 14.00 - 18:00 14:00 - 18:00 8:00 - 12:00 8:00 - 12:00

Osebno

Osebno v ambulanti v ordinacijskem času.

Naročeni pacienti imajo prednost pred nenaročenimi pacienti. Izven ordinacijskega časa poteka obveščanje o terminih za naročanje in ostalih načinih naročanja preko avtomatskega telefonskega odzivnika. Za naročanje in vpisovanje v naročilno knjigo zadolžena medicinska sestra posameznega zdravnika. V ZOBNI AMBULANTI Vasja Degrassi B., dr. dent. med. je za čakalni seznam odgovorna: Vesna Troha, zdravstveni tehnik/medicinska sestra.

E-Naročanje

Kje se nahajamo

• Zobozdravstvo odrasli Vasja Degrassi Bisaki, dr.dent.med.
    ZD Koper, Dellavallejeva ul. 3, 6000 Koper