05 6647 100 info@zd-koper.si (ni namenjen za elektronsko naročanje)

Obvestilo

Spoštovani!

Na preglede in obravnave v RA-CZO sprejemamo samo otroke, ki so zdravi brez znakov okužbe. Enako velja tudi za osebe, ki otroka spremljajo.

Urnik

Ponedeljek: Torek: Sreda: Četrtek: Petek:
11:00 - 18:00 7:00 - 14:00 7:00 - 14:00 7:00 - 14:00 7:00 - 14:00

Odmor za malico

Dopoldan: od 10:00 do 10:30
Popoldan: od 15:00 do 15:30

Čakalne dobe

Za prvi pregled za stopnjo nujnosti "hitro" je čakalna doba do 5 mesecev, za stopnjo nujnosti "redno" je čakalna doba do 6 mesecev.

Naročanje

E-Naročanje

Elektronsko naročanje preko spletne strani https://www.zd-koper.si

Po pošti

Po pošti na naslov ZD KOPER, RAZVOJNA AMBULANTA, Martina Trobec Kralj, dr. med., spec. ped., Pristaniška ulica 6A, 6000 KOPER

Telefonsko

Telefonsko naročanje poteka v okviru ordinacijskega časa in sicer najmanj 4 ure/dan na telefonsko številko 05/6647-273.

Ponedeljek: Torek: Sreda: Četrtek: Petek:
11:00 - 15:00 8:30 - 13:00 8:30 - 13:00 8:30 - 13:00 8:30 - 13:00

Osebno

Osebno v ambulanti v ordinacijskem času.

Naročeni pacienti imajo prednost pred nenaročenimi pacienti. Izven ordinacijskega časa poteka obveščanje o terminih za naročanje in ostalih načinih naročanja preko avtomatskega telefonskega odzivnika. Za naročanje in vpisovanje v naročilno knjigo zadolžena medicinska sestra posameznega zdravnika. V RAZVOJNI AMBULANTI Martina Trobec Kralj, dr. med., spec. ped. je za čakalni seznam odgovorna: Aleksandra Petrošanec, med.sestra.

E-Naročanje

Kje se nahajamo

• Razvojna ambulanta z vključenim centrom za zgodnjo obravnavo Martina Trobec Kralj, dr.med., spec.ped.
    ZD Koper, Pristaniška ulica 6A, 6000 Koper