Urnik

Ponedeljek: Torek: Sreda: Četrtek: Petek:
11:00 - 18:00 7:00 - 14:00 7:00 - 14:00 7:00 - 14:00 7:00 - 14:00

Odmor za malico

Dopoldan: od 10:00 do 10:30
Popoldan: od 15:00 do 15:30

Čakalne dobe

Za prvi pregled za stopnjo nujnosti "hitro" je čakalna doba 3 mesece, za stopnjo nujnosti "redno" je čakalna doba 4 mesece.

Naročanje

E-Naročanje

Elektronsko naročanje preko spletne strani https://www.zd-koper.si

Po pošti

Po pošti na naslov ZD KOPER, RAZVOJNA AMBULANTA, Martina Trobec Kralj, dr. med., spec. ped., Dellavallejeva 3, 6000 KOPER

Telefonsko

Telefonsko naročanje poteka v okviru ordinacijskega časa in sicer najmanj 4 ure/dan na telefonsko številko 05/6647-273.

Ponedeljek: Torek: Sreda: Četrtek: Petek:
11:00 - 15:00 8:30 - 13:00 8:30 - 13:00 8:30 - 13:00 8:30 - 13:00

Osebno

Osebno v ambulanti v ordinacijskem času.

Naročeni pacienti imajo prednost pred nenaročenimi pacienti. Izven ordinacijskega časa poteka obveščanje o terminih za naročanje in ostalih načinih naročanja preko avtomatskega telefonskega odzivnika. Za naročanje in vpisovanje v naročilno knjigo zadolžena medicinska sestra posameznega zdravnika. V RAZVOJNI AMBULANTI Martina Trobec Kralj, dr. med., spec. ped. je za čakalni seznam odgovorna: Šavle Plimen Andreja, dipl.med.sestra.

E-Naročanje

Kje se nahajamo

• Razvojna ambulanta z vključenim centrom za zgodnjo obravnavo Martina Trobec Kralj, dr.med., spec.ped.
    ZD Koper, Dellavallejeva ul. 3, 6000 Koper