OPREDELJEVANJE PACIENTK
za dr. Andrejo SMAJILA dr. med. spec. gin. in porod.
bo zaradi nemotenega dela ginekološke ambulante, potekalo izven delavnega časa in sicer:

SREDA: od 16.00 do 17.00 ure
In PETEK: od 10.00 do 11.00 ure

Zaradi velikega števila pacientk, vas prosimo za strpnost in potrpežljivost.

OBVESTILO ZA PACIENTKE DR. RAVNIKARJA

V kolikor ste se odločile kartoteko prenesti k drugemu ginekologu, vas prosimo, da:
• pridete osebno v zgoraj navedenem času podpisati obrazec o posredovanju dokumentacije
• ali nam po e-pošti posredujete zahtevo s svojimi osebnimi podatki in podatki (ime in priimek ginekologa ter točen naziv in naslov ustanove), kamor želite, da se posreduje dokumentacija.
Prenos kartona ne moremo urejati po telefonu!

Orario

Dispanzer za ženske Andreja Smajila
Lunedi: Martedi: Mercoledi: Giovedi: Venerdi:
13:00 - 20:30 7:00 - 15:00 7:00 - 18:00 7:00 - 15:00 7:00 - 10:10

Pausa pranzo

Lunedi: dalle 14:30 alle 15:00,
Martedi: dalle 10:00 alle 10:30,
Mercoledi: dalle 11:00 alle 11:30,
Giovedi: dalle 10:00 alle 10:30,
Venerdi:/.

Periodo di attesa

Za začetek zdravljenja do 70 dni, za nujne primere ni čakalne dobe.

Ordinazione

Ordinazione elettronicamente

Elektronsko naročanje preko spletne strani https://www.zd-koper.si

Per posta

Po pošti na naslov ZD KOPER, DISPANZER ZA ŽENSKE, Andreja Smajila, dr. med., spec. gin. in por., Cesta na Markovec 1, 6000 KOPER

Telefono

Telefonsko naročanje poteka v okviru ordinacijskega časa in sicer najmanj 4 ure/dan na telefonsko številko 05/6647-444.

Lunedi: Martedi: Mercoledi: Giovedi: Venerdi:
14:00 - 18:00 8:00 - 12:00 8:00 - 12:00 8:00 - 12:00 8:00 - 10:00

Personalmente

Osebno v ambulanti v ordinacijskem času.

Naročeni pacienti imajo prednost pred nenaročenimi pacienti. Izven ordinacijskega časa poteka obveščanje o terminih za naročanje in ostalih načinih naročanja preko avtomatskega telefonskega odzivnika. Za naročanje in vpisovanje v naročilno knjigo zadolžena medicinska sestra posameznega zdravnika. V GINEKOLOŠKI AMBULANTI Andreja Smajila, dr. med., spec. gin. in por. je za čakalni seznam odgovorna: Sanja Velova, dipl. med. sestra.

Ordinazione elettronicamente

Dove siamo

• Dispanzer za ženske Andreja Smajila, dr.med., spec.gin.in porod.
    Cesta na Markovec 1, 6000 Koper